در حال بارگذاری ...
 • «دارالحرب» از کرمان در جشنواره تئاتر هایفست 2017 ارمنستان

  گروه تئاتر آل از کرمان با تئاتر «دارالحرب نوشته» و کار پوریا قلی پور برای شرکت در جشنواره تئاتر هایفست ۲۰۱۷ ارمنستان برگزیده شد .

  به گزارش تئاتر کرمان، این  جشنواره درشهر ایراوان ارمنستان از ۱ تا ۸ اکتبر مصادف با ۹ الی ۱۷ مهر ماه برگزار می شود.

  گروه تئاتر آل از کرمان با تئاتر دارالحرب نوشته و کار پوریا قلی پور برای شرکت در این جشنواره برگزیده شده است . قلی پور دارالحرب را در سال 92 تولید و درشهریور ماه همان سال در تالار همایون کرمان اجرا کرده است

  در این دوره از جشنواره تئاتر هایفست 2017 ارمنستان، گروههای تئاتری از کشورهای برزیل، آرژانتین، روسیه، فنلاند، ارمنستان، گرجستان، ایران، قزاقستان، فنلاند، آلمان، اتریش، لیتوانی، یونان، ایتالیا، سوئد و استونی شرکت می کنند.

  پوریا قلی پور با توجه به این رخداد و با هدف بهبود کیفیت اثر خود دارالحرب را برای مدت  9 شب در تلار تئاتر همایون صنعتی کرمان اجرای عمومی میکند و از سه هنرمند برجسته استان درخواست برگزاری جلسات تحلیلی کرده است .

  جلسه اول ، شب سوم اجرا : جلسه تحلیل اثر با حضور  دکتر یدالله آقا عباسی، مدرس دانشگاه تئاتر  و عبدارضا قراری، مدیر انجمن نمایش کرمان.

  در این جلسه  با تحلیل اثر به سوالات تماشاچیان نیز پاسخ دادند و سپس اثر را از دید تئاتر فیزیکال و پرفرمنس تحلیل و بررسی کردند.

  جلسه دوم ، شب پنجم : با حضور بابک دقیقی،کارگردان و مدرس تئاتر. پیرامون تئاتر فیزیکال برگزار شد ؛ در این جلسه، با سخنرانی پیرامون تاریخچه تئاتر فیزیکال و تکنیک های بازیگری برای تماشاچیان تئاتر فیزیکال را معنی شناسی کردند .
  مطالب مرتبط

  هشتمین جلسه کارگروه فرهنگی و هنری کنگره بزرگداشت ٦٥٠٠ شهید استان کرمان برگزار شد

  هشتمین جلسه کارگروه فرهنگی و هنری کنگره بزرگداشت ٦٥٠٠ شهید استان کرمان برگزار شد

  با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس ستاد کنگره ، نماینده ستاد در کمیته های فرهنگی و هنری و رئیس سازمان بسیج هنرمندان، معاونان و مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، هشتمین جلسه کارگروه فرهنگی کنگره بزرگداشت ٦٥٠٠ شهید استان کرمان برگزار شد

  |

  محمد رضا حیدری کارگردان نمایش «همه چیز میگذرد تو نمی گذری»

جشنواره محل بروز خلاقیت ها در محفلی هنرمندانه است
  محمد رضا حیدری کارگردان نمایش «همه چیز میگذرد تو نمی گذری»

  جشنواره محل بروز خلاقیت ها در محفلی هنرمندانه است

  به گزارش تئاتر کرمان، محمد رضا حیدری با نمایش «همه چیز میگذرد تو نمی گذری» در سی امین جشنواره تئاتر استان از شهر کرمان شرکت کرده است . وی درباره برگزاری جشنواره می گوید :حضور در جشنواره را به فال نیک می گیرم  ...

  |

  نظرات کاربران