در حال بارگذاری ...
 • استاندار کرمان و نماینده مجلس به دیدن نمایش «پشت کلانتری کوچه اول کنار تیر چراغ برق» نشستند

  سیزدهمین اجرای تئاتر«پشت کلانتری کوچه اول کنار تیر چراغ برق» کاری از گروه تئاتر نان به کارگردانی رضا ایرانمنش با حضور استاندار و نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی و تماشاچیان محترم به پایان رسید.

  به گزارش تئاتر کرمان، سیزدهمین اجرای تئاتر«پشت کلانتری کوچه اول کنار تیر چراغ برق» کاری از گروه تئاتر نان به کارگردانی رضا ایرانمنش با حضور استاندار و نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی و تماشاچیان محترم به پایان رسید.
  آقای رزم حسینی با هیات همراه بلیط نمایش را تهیه کرده  و به دیدن آن نشستند . درپایان نمایش آقای مهدی حشمتی دبیر انجمن هنرهای نمایشی  کرمان به نمایندگی از گروه تئاتر نان از حضور استاندار محترم و نماینده محترم  مجلس شورای اسلامی تشکر کرده و به این نکته اشاره کردند که تئاتر کرمان در حال حاضر این پتانسیل را دارد که در طول سال هر شب نمایش داشته باشیم . به عنوان مثال  در آذرماه چهار اثر نمایشی در کرمان به روی صحنه می رود .
  ایشان ازاستاندار و نماینده محترم درخواست  کردند امکانی فراهم شود که فضای تبلیغاتی ثابت در اختیار انجمن هنرهای نمایشی برای تبلیغ نمایش های در حال اجرا قرار گیرد زیرا هیچ ابزار تبلیغاتی از طرف دولت در اختیار هنرمندان تئاتر نیست .
  دبیرانجمن هنرهای نمایشی در ادامه پیشنهاد داد که چندین  بیلبورد در سطح شهر به صورت دائم در اختیار انجمن هنرهای نمایشی جهت تبلیغات قرار گیرد و ادارات و سازمان های دولتی موظف به خرید بلیط تئاتر در جهت حمایت از آثار در حال اجرا باشند .امید است که مطالبات خانواده نمایش از مجرای صنفی خودکه همان انجمن هنرهای نمایشی است تحقق یابد.
  مطالب مرتبط

  به همت گروه تئاتر صحنه

«بن بست خجسته» در تالار همایون صنعتی اجرا می شود
  به همت گروه تئاتر صحنه

  «بن بست خجسته» در تالار همایون صنعتی اجرا می شود

  «بن بست خجسته» روابط ادم هایی است که تلاش می کنند از بن بست‌ رهایی پیدا کنند  . آدم‌ هایی که شاید ناخواسته بواسطه شرایط جامعه مجبورند کاری انجام‌ دهند که‌ باب دلشان‌ نیست. دست پا می زنند دروغ می‌گویند و حتی زندکی می کنند.

  |

  با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

مراسم بزرگداشت روز «خبرنگار» در کرمان برگزار شد
  با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  مراسم بزرگداشت روز «خبرنگار» در کرمان برگزار شد

  با حضور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از اهالی رسانه استان کرمان ، مراسم بزرگداشت «روز خبرنگار» در کرمان برگزار شد .

  |

  نظرات کاربران